OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Spirála moudrosti Amenius

Proč máme dlouhá léta k životu a jenom okamžiky k rozhodnutí? Právě tuto otázku si kladli s Alfredem Strejčkem Štěpán Rak po přečtení knihy Spirály moudrosti Jaroslavy Urbanové. Alfred má velký cit pro dramaturgii a právě umělecká zkratka je jeho doménou. A tudíž výběr, který z této knihy předkládá, má dramatickou křivku, tolik potřebnou k silnému uměleckému zážitku. U někoho přecházejí v přímé jasnozřivé vnímání, což je případ Jaroslavy Urbanové. Její skryté intuitivní a imaginativní sklony u ní objevil její manžel, legendární kytarový pedagog Štěpán Urban.

CD Spirála moudrosti Amenius nabízí jedinečnou zvukovou podobu myšlenek a inspirovaných vizí naší přední jasnovidky Jaroslavy Urbanové. Vyjímečnost stejně pojmenované knihy této autorky je ve schopnosti vyjádření myšlenek i nevyřčených tužeb velikánů historie a umění, se kterými se Jaroslava Urbanová ve svých vizích setkává a automatickým písmem převádí jejich poselství do písemné podoby. Toto vzrušující prolnutí historie, přítomnosti i budoucnosti je umocněno skutečnou MOUDROSTÍ VĚKŮ.

Zvukové podoby se ujali přední umělci a přátelé autorky kytarista Štěpán Rak, Mluvené slovo Alfred Strejček, Jitka Molavcová, kteří v duchu jejího díla vytvořili nadčasovou nahrávku s využitím stejné inspirativní spirituální metody.

CD PIRÁLA MOUDROSTI její zvuková podoba osloví všechny, kteří hledají odpovědi na otázky po smyslu životní cesty a po jejím naplnění.

CD spirála moudrosti (originál)       

→ Koupit CD 

Autorka Jaroslava Urbanová
Hudba: Štěpán Rak
Mluvené slovo: Jitka Molavcová, Alfred Strejček
CD Spirála moudrosti vydalo nakladatelství Amenius
EAN: 8594155050017
Typ: CD Audiokniha
Typ nahrávky: studio
Typ média: 1CD
Cena 199 Kč 

Seznam skladeb:

 1. Úvod (poslechněte si ukázku)
 2. Ammé
 3. Edison
 4. Andersen
 5. Mozart
 6. Svítání
 7. Chceš-li v sobě zničit hřích, znič špatné přání
 8. Tibetský klášter (poslechněte si ukázku)
 9. O snech (poslechntěte si ukázku)
 10. Trvejme na lásce
 11. Franz Lizst
 12. Závěr
 13. Otázky a odpovědi (poslechněte si ukázku)

Kmotrem CD Spirála moudrosti se stal profesor Radovan Lukavský

Kytarista Štěpán Rak o setkání s Jaroslavou Urbanovou řekl:

Nikdy nezapomenu >>pokračování<<Štěpán Rak foto Amenius

 

 

→ Koupit CD 

 

< zpět na úvodní stránku

 

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.