OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Jaroslava Urbanová

Jaroslava Urbanová autorka knihy Spirála moudrosti (a dalších knih), manželka prof. Štěpána Urbana, významného českého kytarového pedagoga absolvovala Státní hudební konzervatoř v Praze je v odborních kruzích uznávána pro jasnovidné schopnosti, které nesčetněkrát prokázala svými přesnými předpověďmi.

Sama se pak převážně věnovala pedagogické činnosti, jež zanechala nesmazatelnou stopu v srdcích mnoha jejích studentů. Jaroslava Urbanová, jako první u nás zavedla výuku hry na kytaru na základní hudební škole. Mnoho let také působila jako členka profesorského sboru pražské konzervatoře. Od mládí se věnovala teosofickým otázkám a roku 1993 se stala členkou Teosofické společnosti se sídlem v kalifornské Pasadeně. Napsala řadu odborných článků, které vyšly i v zahraničním tisku, povídky, meditativní básně. Jaroslava Urbanová je autorka několika úspěšných knih Spirála moudrosti, Labyrint poznání, Kytará má láska. Oblíbená kniha Spirála moudrosti vyšla v nakladatelství Amenius v novém a rozšířeném vydání nejen v knižní podobě, ale také i na CD  jako audiokniha.

Jaroslava Urbanová nyní s nakladatelstvím Amenius připravuje další své dvě úplně nové knihy a také knihu svého manžela profesora Štěpána Urbana o astrologii. Kniha astrologie Štěpána Urbana čtenářům mnohé objasní, a pokud někdo bude chtít, může se dozvědět leccos i o sobě.

CD Spirála moudrosti audiokniha, byla natočeno podle stejnojmenné knihy Spirála moudrosti Amenius, na které učinkují umělci a přátelé autorky Alfred Strejček, kytarista Štěpán Rak, Jitka Molavcová sama autorka Jaroslava Urbanová. Kmotrem tohoto ojedinělého duchovního CD Spirála moudrosti se stal profesor Radovan Lukavský.


Kniha Spirála moudrosti (normální)

→ Koupit knihu 


< zpět na úvodní stránku

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.