OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Kniha Spirála moudrosti Amenius

Jaroslava Urbanová autorka této oblíbené knihy Spirála moudrosti odpovídá na otázky, které si ve svém životě klademe všichni. Kmotry této oblíbené knihy se stali herec Alfred Strejček, kytarista Štěpán Rak. Knihu i CD Spirála moudrosti vydalo nakladatelství AMENIUS. Podle této stejnojmenné knihy bylo natočeno CD SPIRÁLA MOUDROSTI jako Audiokniha na kterém učinkují hudba Šťěpán Rak, Alfred Strejček, Jitka Molavcová a Jaroslava Urbanová. 

Před důležitým životním rozhodnutím stojí občas každý z nás. Spirála moudrosti je knihou, jež dovede objasnit otázky, na které neznáme odpovědi.

Z toho vyplývá, že kdo je schopen klást otázky vlastnímu nitru, může dostávat odpovědi zahrnující celý vesmír. U někoho přecházejí v přímé jasnozřivé vnímání, což je případ Jaroslavy Urbanové. Její skryté intuitivní a imaginativní sklony u ní objevil její manžel, legendární kytarový pedagog Štěpán Urban. Spirála moudrosti je vzrušující uměleckou výpovědí o těchto fenoménech.

Jaroslava Urbanová, autorka této půvabné knihy je v odborných kruzích uznávána pro svoje jasnovidné schopnosti, které nesčetněkrát prokázala svými přesnými předpověďmi.

Kniha Spirála moudrosti vyšla v novém a rozšířeném vydání v nakladatelství Amenius. 

Knihu zakoupíte v internetovém knihkupectví  www.nejctenejsiknihy.cz

 

Kniha Spirála moudrosti Jaroslava Urbanová Amenius (originál)   

→ Koupit knihu 

 

Ukázka z knihy 1 Ukázka z knihy nakladatelství AMENIUS Spirála moudrosti Jaroslavy Urbanové              Ukázka z knihy 2 obsah Ukázka z knihy nakladatelství AMENIUS Spirála moudrosti Jaroslavy Urbanové

Autorka knihy je Jaroslava Urbanová

Knihu Spirála moudrosti zakoupíte na www.nejctenejsiknihy.cz

 

Spirála moudrosti je k dostání také na CD jako audiokniha
Knihu i CD vydalo nakladatelství Amenius


Kratičké ukázky z knihy Spirála moudrosti si můžete poslechnout ve zvukové podobě na tomto odkaze.  Audionahrávka neobsahuje celou knihu, ale jen výběr z knihy. 


< zpět na úvodní stránku

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.