OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Kytarista Štěpán Rak o setkání s Jaroslavou Urbanovou

Štěpán Rak - foto Křest CD Spirála moudrosti Amenius

Nikdy nezapomenu na první setkání s Jaroslavou Urbanovou. Bylo to v době, kdy jsem u jejího muže, pana profesora Urbana, studoval kytaru na PRAŽSKÉ STÁTNÍ KONZERVATOŘI. Byl to on, kdo mi pak podal pomocnou ruku, jež mne po léta provázela fascinujícím světem astrologických dobrodružství  a jasnovidnou intuicí jeho ženy Jaroslavy.

Zprávy, jež jí byly dovoleny tlumočit z onoho světa Cháronovy plavby, nám již v sedmdesátých letech oznamovaly události, které se pak staly skutečností. Ať již to byl pád Berlínské zdi, konec Sovětského svazu či rozpad Československa. Mnohem důležitějším však pro mne byla ona duchovní sdělení, jež mne vtahovala svou magnetickou silou do věčné SPIRÁLY MOUDROSTI, jejíž neutuchající energie mi nechávala na okamžik nahlédnout i tam, kam pouhý lidský zrak nikdy nemůže dohlédnout - do světa nejvyšších idejí a magických pohlazení.

Proč máme dlouhá léta k životu a jenom okamžiky k rozhodnutí? 

Knihu Spirála moudrosti vydalo nakladatelství Amenius
Právě tuto otázku jsme si kladli s Alfredem Strejčkem po přečtení SPIRÁLY MOUDROSTI Jaroslavy Urbanové. Alfred má velký cit pro dramaturgii a právě umělecká zkratka je jeho doménou. A tudíž výběr, který z této knihy předkládá, má dramatickou křivku, tolik potřebnou k silnému uměleckému zážitku. Zvolili jsme literárně-dramatickou formu a k finální podobě jsme přizvali i Jitku Molavcovou. Jejíž podmanivý hlas přejímá roli pani Urbanové. Zvláštností této nahrávky je i skutečnost, že stejně jako autorka psala svou Spirálu moudrosti inspirativně, tedy diktátem z jiných světů. Tak i my jsme se nechali unášet vlnami momentálních inspirací. Nechali jsme vše plynout ve spirále tvůrčí energie. 

Moc na Vás všechny, kdo vyslechnete TUTO NAHRÁVKU myslíme a přejeme Vám prožití týchž láskyplných vibrací, jichž jsme při našem tvůrčím setkání se Spirálou moudrosti prožívali i my. Knihu a  CD Spirála moudrosti vydalo nakladatelství Amenius.

                                                                                             Štěpán RakCD spirála moudrosti Amenius (náhled)

Audiokniha CD Spirála moudrosti Amenius bylo natočeno podle stejnojmenné knihy autorky Jaroslavy Urbanové Spirála moudrostiNa CD účinkuji: mluvené slovo Alfred Strejček, Jitka Molavcová, hudba Štěpán Rak. Realizaci nahrávky vybraných kapitol z knihy připravil Alfred Strejček.
 

 

 

 

 

Jaroslava Urbanová CD Spirala moudrosti Amenius Jaroslava Urbanová Kniha Spirala moudrosti Amenius

→ Koupit CD                                              → Koupit knihu 

 

< zpět na úvodní stránku

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.